
Фільтр паливний RENAULT KANGOO II 1.5 DCi, LAGUNA III 1.5-3.0 DCi 07- (вир-во CHAMPION)
960 ₴
- В наявності
- Код: 4611901761
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний RENAULT KANGOO II 1.5 DCi, LAGUNA III 1.5-3.0 DCi 07- (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100492, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x100мм., орієнтовна вага - 0,43300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100492 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Twingo, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43300 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴
