
Фільтр паливний /L500 (вир-во CHAMPION)
830 ₴
- В наявності
- Код: 4611901762
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний /L500 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100500, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x210x120мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100500 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 194 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 82 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Note, Tiida, Clio, Jimny, Juke, Scenic, Kangoo, Qashqai, Megane, Kubistar, Almera, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
