
Фільтр паливний FIAT DOBLO 1.3 D, DUCATO 2007 2.0-3.0 JTD 06- (вир-во CHAMPION)
780 ₴
- В наявності
- Код: 4611901763
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний FIAT DOBLO 1.3 D, DUCATO 2007 2.0-3.0 JTD 06- (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100502, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x90мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100502 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 204 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 9.5 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Boxer, Bravo, Ducato, Brera, Jumper, Stilo, Ypsilon, 159, Punto, Linea, 500 C, Grande Punto, Spider, Combo, 500, MiTo, Croma, Fiorino, Nemo, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
