
Фільтр паливний /L503 (вир-во CHAMPION)
750 ₴
- В наявності
- Код: 4611901764
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний /L503 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100503, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x210x100мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100503 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 204 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Punto, Fiorino, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
