Фільтр паливний /L524 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100524, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x90мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100524 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 198 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

