
Фільтр паливний /L530 (вир-во CHAMPION)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4611901769
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний /L530 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF100530, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x220мм., орієнтовна вага - 0,54000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF100530 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Logan, Sandero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
