
Фільтр паливний /L562 (вир-во CHAMPION)
600 ₴
- В наявності
- Код: 4611901776
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний /L562 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CFF101562, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x80мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CFF101562 |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 132 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
