
Фільтр повітряний VW /V440 (вир-во CHAMPION)
430 ₴
- В наявності
- Код: 4611902047
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW /V440 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100440C, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x270мм., орієнтовна вага - 0,36600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100440C |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Внутрішній діаметр | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 118 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Polo, Lupo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36600 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
