
Фільтр повітряний /V449 (вир-во CHAMPION)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4611902049
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний /V449 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100449C, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x320x180мм., орієнтовна вага - 0,67000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100449C |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 304 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Внутрішній діаметр | 97 мм |
| Зовнішній діаметр | 168 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67000 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
