
Фільтр повітряний MB /V464 (вир-во CHAMPION)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4611902051
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB /V464 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100464C, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x290x150мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100464C |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 253 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 133 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
