Фільтр повітряний IVECO /V475 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100475C, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x360x170мм., орієнтовна вага - 1,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100475C |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 355 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 164 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily, Massif |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.05000 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

