Фільтр повітряний /V485 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100485C, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x160x160мм., орієнтовна вага - 0,41500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100485C |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 168 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 151 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41500 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

