Фільтр повітряний SKODA /V487 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100487C, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x180мм., орієнтовна вага - 0,38400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100487C |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Внутрішній діаметр | 74 мм |
| Зовнішній діаметр | 149 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38400 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

