Фільтр повітряний FORD /U507 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100507P, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x260x70мм., орієнтовна вага - 0,32600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100507P |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Висота | 47 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Granada, Scorpio, 929, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32600 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

