
Фільтр повітряний VW /U508 (вир-во CHAMPION)
300 ₴
- В наявності
- Код: 4611902064
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW /U508 (вир-во CHAMPION)
Номер деталі CAF100508P, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x235x50мм., орієнтовна вага - 0,13500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100508P |
| Виробник | Champion |
| Стан | Новий |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Висота | 49 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Jetta, Caddy, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13500 кг |
| Група програм | Система живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
