Диск гальмівний OPEL ASTRA F передн. (вир-во REMSA)
Номер деталі 6059, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x260x50мм., орієнтовна вага - 3,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6059 |
| Виробник | Remsa |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.80000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

