Диск гальмівний AUDI A4, A6 передн. (вир-во REMSA)
Номер деталі 6327, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x50мм., орієнтовна вага - 6,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6327 |
| Виробник | Remsa |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.50000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

