Тосол А-30 (ДК) (Каністра 1л)<ДК> 1кг проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2001, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x240мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2001 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

