Тосол А-24 (ДК) (Каністра 5л)<ДК> 5кг проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3002, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x120x280мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3002 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 280 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 190 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

