
Рідина гальмівна НЕВА DOT-3 (Каністра 1л)
280 ₴
- В наявності
- Код: 4802617334
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рідина гальмівна НЕВА DOT-3 (Каністра 1л) <ДК><ДК> 800г проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 202, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x110x220мм., орієнтовна вага - 0,82700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82700 кг |
| Висота | 220 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 60 мм |
| Код запчастини | 202 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
