Омивач скла зимовий бриз-20 4,5л <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 304, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x110мм., орієнтовна вага - 4,49000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.49000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 200 мм |
| Код запчастини | 304 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

