
Антифриз Аляска ANTIFREEZE-40 (жовтий) Каністра 5л/4,9 кг
460 ₴
- В наявності
- Код: 4802648029
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антифриз Аляска ANTIFREEZE-40 (жовтий) Каністра 5л/4,9 кг
Номер деталі 5370, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x300x200мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
Примечание: Температура кристаллизации -40.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5370 |
| Виробник | Аляска |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
