
Антифриз Аляска ANTIFREEZE-40 (червоний) Каністра 10л/9,83кг
720 ₴
- В наявності
- Код: 4802648032
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антифриз Аляска ANTIFREEZE-40 (червоний) Каністра 10л/9,83кг
Номер деталі 5528, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x360x230мм., орієнтовна вага - 10,00000кг.
Примечание: Температура кристаллизации -40.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5528 |
| Виробник | Аляска |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 230 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 160 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
