Омивач скла зимовий Мaster cleaner -12 Ліс. ягода 4л
Номер деталі oмыватель, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x130x130мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | MASTER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 130 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 320 мм |
| Код запчастини | , имивальник |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

