Рідина для систем SCR (сечовина) Аляска (Каністра 20л)
Номер деталі 5407, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 260x380x230мм., орієнтовна вага - 22,71000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аляска |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.71000 кг |
| Висота | 230 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 260 мм |
| Код запчастини | 5407 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

