
Антифриз FEBI червоний концентрат G12 (Каністра 1,5л)
530 ₴
- В наявності
- Код: 4802676244
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антифриз FEBI червоний концентрат G12 (Каністра 1,5л)
Номер деталі 1381, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x280мм., орієнтовна вага - 1,60000кг.
Примечание: febi 01381 является средством с длительнымсроком службы для защиты от замерзания и кор-розии для всех двигателей внутреннего сгоранияс жидкостным охлаждением с блоком цилиндровиз серого чугуна и алюминиевого сплава, соот-ветствует требованиям VW, Audi, Seat и Skoda соследующими свойства.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1381 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Вид рідини | Концентрат |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | G-12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.60000 кг |
| Висота | 280 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
