
Антифриз FEBI жовто-зелений Ready Mix -30 C (Каністра 1,5 л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4802676249
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Антифриз FEBI жовто-зелений Ready Mix -30 C (Каністра 1,5 л)
Номер деталі 26580, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x260мм., орієнтовна вага - 1,69400кг.
Примечание: febi 26580 является Ready Mix с защитойот замерзаниядо – 30 °C, разработанспециально для применения на двига-телях Renault.· Готовый раствор, дополнительногоразбавленияне требуется.· Защищает от коррозии и кавитации,предотвращаетобразование отложе-ний и вспенивание.· Произво.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26580 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Thalia, Interstar, Duster, Kadjar, Twingo, Kangoo, Vel Satis, Koleos, Espace, Laguna, Lodgy, Grand Scenic, Primastar, Sport Spider, Logan, 19, Rapid, Trafic, Wind, Avantime, Getz, Master, Clio, Matrix, Captur, NV400, Megane, Latitude, ZOE, Sandero, Scenic, Dokker, Kubistar, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69400 кг |
| Висота | 260 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
