
Фіксатор різьби FEBI синій середньої фіксації (50г)
750 ₴
- В наявності
- Код: 4802676256
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіксатор різьби FEBI синій середньої фіксації (50г)
Номер деталі 26708, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x200x60мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Примечание: febi 26707 – анаэробный жидкий по-лимер, затвердевающий при контактес металлами при удалении кислорода.Быстрое затвердевание и высокаяэксплуатационная надёжность делаютпродукт идеальным решением дляфиксации и уплотнения болтов, гаек,резьбы и распорных болтов. Тем самымнадежно предот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 50 мм |
| Код запчастини | 26708 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
