
Фіксатор різьби FEBI зелений сильної фіксації (10г)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4802676257
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фіксатор різьби FEBI зелений сильної фіксації (10г)
Номер деталі 26709, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x31x120мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Примечание: febi 26709 – анаэробный жидкий по-лимер, затвердевающий при контактес металлами при удалении кислорода.Быстрое затвердевание и высокаяэксплуатационная надёжность делаютпродукт идеальным решением дляфиксации и уплотнения болтов, гаек,резьбы и распорных болтов. Тем самымнадежно предот.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 30 мм |
| Код запчастини | 26709 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
