
Мастило FEBI MoS2 для шрус (100г)
280 ₴
- В наявності
- Код: 4802676261
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастило FEBI MoS2 для шрус (100г)
Номер деталі 2597, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x250x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Примечание: febi 02597 – высококачественная смаз-ка для шарниров равных угловых ско-ростей с хорошими свойствами дажепри экстремальных условиях работы.Содержит очень устойчивый литиевый12-гликолевый загуститель и присадкуна основе дисульфида молибдена MoS2для улучшения восприятия давления,защит.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 40 мм |
| Код запчастини | 2597 |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
