
Мастило універсальне аерозоль WD-40 100мл
350 ₴
- В наявності
- Код: 4802693851
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастило універсальне аерозоль WD-40 100мл
Номер деталі WD-0000, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x120x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 40 мм |
| Код запчастини | WD-0000 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
