
Мастило універсальне аерозоль WD-40 200мл
380 ₴
- В наявності
- Код: 4802693852
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастило універсальне аерозоль WD-40 200мл
Номер деталі WD-0001, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x50мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вага | 0.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 50 мм |
| Код запчастини | WD-0001 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
