
Олива трансміс. FEBI (червоне) (Каністра 1л)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4802802072
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива трансміс. FEBI (червоне) (Каністра 1л)
Номер деталі 29449, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x105x225мм., орієнтовна вага - 0,92000кг.
Примечание: MB 236.14Масло для автоматических коробок передач класса Ultra-High-Performance, предназначаемое для 5- и 7-ступенчатых трансмиссий повышенного комфорта (коробки 722.6хх 722.9хх).Обеспечивает:-прекрасное охлаждение-оптимальное, чрезвычайно стабильные характеристики трения и, тем самым, хоро.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 29449 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92000 кг |
| Висота | 225 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 65 мм |
| Марка | Олія |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
