
Антифриз FEBI жовто-зелений концентрат (Каністра 1,5 л)
560 ₴
- В наявності
- Код: 4802830722
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антифриз FEBI жовто-зелений концентрат (Каністра 1,5 л)
Номер деталі 2374, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x270мм., орієнтовна вага - 1,73800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2374 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Вид рідини | Концентрат |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.73800 кг |
| Висота | 270 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
