
Мастило високотемпературне для інжекторів та свічок розжарювання FEBI
650 ₴
- В наявності
- Код: 4802830723
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастило високотемпературне для інжекторів та свічок розжарювання FEBI
Номер деталі 26712, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x40мм., орієнтовна вага - 0,06400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26712 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06400 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 40 мм |
| Марка | Автохімія |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
