
Рідина ГУР FEBI зелена (Каністра 1л)
750 ₴
- В наявності
- Код: 4802830724
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рідина ГУР FEBI зелена (Каністра 1л)
Номер деталі 21647, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x60мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 110 мм |
| Код запчастини | 21647 |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
