
Антифриз FEBI ліловий концентрат G12+ (Каністра 1,5л)
600 ₴
- В наявності
- Код: 4802830726
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антифриз FEBI ліловий концентрат G12+ (Каністра 1,5л)
Номер деталі 19400, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x270мм., орієнтовна вага - 1,74000кг.
Примечание: febi 19400 является не содержащим силикатовантифризом с длительным сроком службы дляприменения в современных двигателях вну-треннего сгорания с жидкостным охлаждениемс периодичностью замены до 8 лет. Благодарясвоим отличным свойствам febi 19400 соответ-ствует и превосходит требования мн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19400 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Вид рідини | Концентрат |
| Стан | Новий |
| Тип | G-12+ |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Fiat, Skoda, Ford, Peugeot, Opel, Nissan, Lada, Lancia, Hyundai, Mini, Jaguar, Mazda, Kia, Lexus, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Boxer, Bravo, Ducato, XF, XJ, Serena, C-Max, Evasion, C4, C5, Ypsilon, Escort, Caddy, ZX, Felicia, Fiesta, Ceed, ALTO, Punto Evo, Freelander, Golf, Grande Punto, Sedici, Pony, Fiorino, 309, 305, Impreza, IS, AX, Cinquecento, 100, Jetta, 106, 205, Jumper, Lancer, Land Cruiser, Lantra, 164, Legacy, 200SX, Cooper, 145, 146, 155, Urban Cruiser, Matiz, Maxima, Micra, MiTo, MX-5, Pony / Excel, Navara, Nemo, Niva, S Coupe, X-Trail, 306, Orion, Outlander, Passat, Patrol, 323, 1502-2002, Polo, Prado, Primera, Punto, 405, 500 C, Range Rover, Range Rover Sport, RX, 500, 508, Xantia, 100NX, Samurai, Scirocco, I30, Scorpio, Galaxy, Sephia, 6, 121, 605, 806, Sierra, 626, Sharan, Vento, Sonata, Sorento, Soul, Barchetta, Sportage, Sunny, 80, Swift, Cabriolet, Panda, Qubo, Musa, Terrano, Tipo, A4, Transit, Transporter, A8, Accent, Leaf, Uno, Astra, ASX, ix20, Corrado, Corsa, Coupe, 500C / 595C / 695C, Ranger, Vitara, Baleno, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.74000 кг |
| Висота | 270 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
