
Антифриз FEBI концентрат G13 (Каністра 5л)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 4802833645
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антифриз FEBI концентрат G13 (Каністра 5л)
Номер деталі 38201, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x190x290мм., орієнтовна вага - 5,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 38201 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Вид рідини | Концентрат |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип | G-12+ |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, 80, Superb, Caddy, Citigo, Polo, Exeo, Mii, Fabia, A7, Leon, Q5, Q7, Tiguan, Toledo, Rapid, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Corrado, Multivan, Scirocco, A2, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.90000 кг |
| Висота | 290 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 140 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
