
Антифриз G11 STANDART-40 LONG LIFE зелений (0,9 кг.)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4802877304
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антифриз G11 STANDART-40 LONG LIFE зелений (0,9 кг.)<ДК> 1кг проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 4003, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x110x230мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4003 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 230 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
