
Антифриз HEPU G12+ READY MIX VIOLET-PURPLE-37C (Каністра 1,5 л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4802884030
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Антифриз HEPU G12+ READY MIX VIOLET-PURPLE-37C (Каністра 1,5 л)
Номер деталі P900-RM-G12PLUS, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x260мм., орієнтовна вага - 1,69000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P900-RM-G12PLUS |
| Виробник | HEPU |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип | G-12+ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69000 кг |
| Висота | 260 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
