
Антифриз HEPU G11 GREEN концентрат (Каністра 1,5л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4802884045
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Антифриз HEPU G11 GREEN концентрат (Каністра 1,5л)
Номер деталі P999-GRN, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x260мм., орієнтовна вага - 1,77000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P999-GRN |
| Виробник | HEPU |
| Стан | Новий |
| Тип | G-11 |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.77000 кг |
| Висота | 260 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 90 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
