
Мастика бітумна (антикорозійна) Master Bitum (банка 2,6 кг)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4802931015
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мастика бітумна (антикорозійна) Master Bitum (банка 2,6 кг)
Номер деталі МБ-2,6кг, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x160мм., орієнтовна вага - 2,62000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорожавтобытхим |
| Вага | 2.62 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 150 мм |
| Код запчастини | МБ-2,6кг |
| Марка | Автохімія |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
