
Олива моторна Кама Ойл Дизель М10Г2к SAE 30 CC (Каністра 20л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4807877099
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна Кама Ойл Дизель М10Г2к SAE 30 CC (Каністра 20л)
Номер деталі 701165, призначена для Автохимия, Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x400мм., орієнтовна вага - 17,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Кама Ойл |
| Стандарт API | CC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.50000 кг |
| Висота | 400 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 200 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія, Олія |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
