
Хомут затяжний пласт. 4,6-5,0х200 100 шт. (вир-во Variant)
390 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4991434359
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний пласт. 4,6-5,0х200 100 шт. (вир-во Variant)
Номер деталі TK (TKUV) 200х4,6, призначена для Разное.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x200x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Примечание: Цвет: черный или белыйпр-во Variant или GEMI.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Variant S.A. |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 50 мм |
| Код запчастини | TK (TKUV) 200х4,6 |
| Марка | Різне |
| Сумісність | Різне, |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴/комплект
