
Хомут затяжний пласт. 4,6-4,8х300 100 шт. (вир-во Gemi)
490 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4991434360
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний пласт. 4,6-4,8х300 100 шт. (вир-во Gemi)
Номер деталі TK (TKUV) 300х4,6, призначена для Разное.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x300x30мм., орієнтовна вага - 0,01000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Variant S.A. |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 60 мм |
| Код запчастини | TK (TKUV) 300х4,6 |
| Марка | Різне |
| Сумісність | Різне, |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴/комплект
