
Хомут затяжний оцинкований 16-25мм. Germany-Тип, 1уп./100шт.
740 ₴
- В наявності
- Код: 4991877244
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний оцинкований 16-25мм. Germany-Тип, 1уп./100шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-16-25/100, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x230x50мм., орієнтовна вага - 1,42000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.42000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 160 мм |
| Код запчастини | DKG-16-25/100 |
| Марка | Автоаксесуари |
| Сумісність | Автоаксесуари, |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
