
Хомут затяжний оцинкований 30-45мм. Germany-Тип, 1уп./100шт.
890 ₴
- В наявності
- Код: 4991877247
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний оцинкований 30-45мм. Germany-Тип, 1уп./100шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-30-45/100, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x220x80мм., орієнтовна вага - 0,82000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 140 мм |
| Код запчастини | DKG-30-45/100 |
| Марка | Автоаксесуари |
| Сумісність | Автоаксесуари, |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
