
Хомут затяжний оцинкований 40-60мм. Germany-Тип, 1уп./20шт.
330 ₴
- В наявності
- Код: 4991877249
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний оцинкований 40-60мм. Germany-Тип, 1уп./20шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-40-60/20, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x190x70мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | DKG-40-60/20 |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 70 мм |
| Марка | Автоаксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
