
Хомут затяжний оцинкований 60-80мм. Germany-Тип, 1уп./20шт.
340 ₴
- В наявності
- Код: 4991877251
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хомут затяжний оцинкований 60-80мм. Germany-Тип, 1уп./20шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-60-80/20, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x6мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 6 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 80 мм |
| Код запчастини | DKG-60-80/20 |
| Марка | Автоаксесуари |
| Сумісність | Автоаксесуари, |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
