Хомут затяжний оцинкований 110-130мм. Germany-Тип, 1уп./20шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-110-130/20, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x170мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
| Висота | 170 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 120 мм |
| Код запчастини | DKG-110-130/20 |
| Марка | Автоаксесуари |
| Сумісність | Автоаксесуари, |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

